O nás

ŠTART PRIEVIDZA

Sme komunita ľudí, ktorú fascinujú technológie a fintech inovácie. Zaujíma nás predovšetkým oblasť kryptomien a  blockchainu. Vďaka spoločným záujmom organizujeme pravidelné osobné stretnutia, na ktorých si vymieňame skúsenosti a informácie prostredníctvom prezentácií, workshopov a panelových diskusií. Našou víziou a poslaním je prepájať zaujímavých ľudí, šíriť osvetu a zvyšovať gramotnosť v témach, ktoré sú pre bežnú verejnosť zložitými na pochopenie. Zúčastňujeme sa blockchain konferencií po „Československu“, vďaka čomu rozširujeme povedomie a komunitu o ďalších nadšencov v týchto novodobých technológiách.

Smerovanie

TO THE MOOON

Naším cieľom je vytvoriť model, ktorý bude môcť byť jednoducho a rýchlo nasaditeľný rovnakými nadšencami ako my, no v iných mestách. Vzájomnou spoluprácou dokážeme z lokálneho vytvoriť globálne, čím dopomôže k masívnejšej edukácii a rýchlejšiemu zvyšovaniu úrovne gramotnosti. Výsledkom našich aktivít bude slobodnejšia alternatíva k súčasnému centralizovanému systému.

NAŠA KOMUNITA
Tím a garanti

Pridaj sa k nám

duri
Ďuri krypto organizátor, networker
abi
Abigail spoluorganizátor, vizionár, súkromie a anonymita
roman
Romik špekulant
adam
Adam swing trading
pagi
Pagi intraday trading, libertariánizmus, anarchia, ekológia, paralelné komunity
feri
Feri rady pre začiatočníkov

Čo o nás hovoria členovia...

Sú tu borci čo sa venujú kryptu omnoho dlhšie, ale už sa môžem pochváliť, že od januára má môj "trading" slušnú úspešnosť. Neviem o tom ešte tak pekne rozprávať, ale už tam začínam vidieť určitú "logiku" a vychádza to.
Mit0
člen komunity
Žijem v Prahe, kde je množstvo kryptokomunít, ale že jednu skvelú nájdem aj v Prievidyi, to ma ani vo sne nenapadlo!
Miricius
člen komunity
Po mojej absencii na troch Krypto pivách môžem skonštatovať, že komunita sa pousnula výrazne vpred. Kvalita prednášajúcich ako aj tém a vneposlednom rade rozšírenie našich radov o zaujímavých priateľov.
Pagi
člen komunity
Som veľmi spokojný s kvalitou a organizáciou naších KP stretnutí. Za tých pár satoshis sa človek každý mesiac stretne s ľuďmi v rámci krypto komunity z celého Slovenska a dozvie sa know-how za 60 minutovú prednášku.
Romik
člen komunity